You are here

Kontakt oss

Hovedkontor og produksjon

Besøksadresse:
IV Produkt AB
Sjöuddevägen 7
352 46 VÄXJÖ
SWEDEN
Finn oss
 

Postadresse:
IV Produkt AB
Box 3103
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN
 

+46 470 – 75 88 00

Åpningstider

mandag til fredag 08:00 – 16:30
Lunsj, mandag til fredag 12:00 – 13:00

HQ i Sverige stengt

21. juni: Midtsommeraften

 

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Den boksen nedenfor brukes for å hindre spam og sørge for at du er et menneske.

Belgia

AirX bvba

Brusselsesteenweg 491
9090 Melle
BELGIUM

info@airx.be

https://www.airx.be

Danmark

IV Produkt Partner i Danmark

Peter Søgren

Director

peter@ivprodukt.dk

Jes Brandt Reinhard

Sales and Technical Manager

jes@ivprodukt.dk

Peter Dam

Sales Consultant

peter.dam@ivprodukt.dk

Estland

LCC Produkt OÜ

Vabriku 33a-4
10411 Tallinn
ESTONIA

info@lccprodukt.ee

http://www.lccprodukt.ee

Finland

Intervent Oy

Rieväkatu 4 LT 1
33540 Tampere
FINLAND

info@intervent.fi

http://www.intervent.fi

Irland & Nord-Irland

Associate Engineering Systems Ltd.

27a Drumlough Road
Hillsborough BT26 6PX
NORTHERN IRELAND

info@soc8.co.uk

http://www.soc8.co.uk

Island

Isloft ehf

Bíldshöfði 12
110 Reykjavík
ICELAND

isloft@isloft.is

http:// www.isloft.is

Lativa

K-Tehnologijas Ltd.

21 Biekensalas Str office B207
Riga LV-1004
LATVIA

info@k-teh.com

http://www.k-teh.com

Nederland

Air Tech Systems bv

Vanadiumweg 11e
3 812 PX Amersfoort
NETHERLANDS

info@airtechsystems.nl

http://www.airtechsystems.nl

Norge

IV Produkt AS
Gneisveien 8
2020 Skedsmokorset
NORGE

 

Lars Lerdalen

Salgssjef Norge

Distrikt: Oslo, Viken og Innlandet

lars.lerdalen@ivprodukt.no

Arild Ski Nilsen

 

Distrikt: Midt/Nord

arild.nilsen@ivprodukt.no

Håvard Saxi Strøm

 

Distrikt: Viken, Vestfold, Telemark og Agder

havard.strom@ivprodukt.no

Torgrim Tellefsen

 

Distrikt: Midt/Nord

torgrim.tellefsen@ivprodukt.no

Marius Ilseng

Distrikt: Oslo, Viken og Innlandet

marius.ilseng@ivprodukt.no

Hans Petter Solberg

Distrikt: Oslo, Viken og Innlandet

hans.solberg@ivprodukt.no

Gunnar Meling

Distrikt: Rogaland/Vestland

gunnar.meling@ivprodukt.no

Dani Hellem

Distrikt: Vestland

dani.hellem@ivprodukt.no

Polen

Ena Went sp. z o.o

ul. Chwaszczynska 9 PL–81
571 Gdynia
POLAND

enawent@enawent.pl

http://www.enawent.pl

Storbritannia

IV Produkt Ltd
Sweden House, 4th Floor
5 Upper Montagu Street
London W1H 2AG
GREAT BRITAIN

+44 20 7258 5152

Darren Fereday

Area Sales Manager
Midlands-England

darren.fereday@ivprodukt.co.uk

Peter Wilson

Area Sales Manager
Scotland & North East England

peter.wilson@ivprodukt.co.uk

James Stafford

Area Sales Manager
South West England

james.stafford@ivprodukt.co.uk

Greg Lawson

Area Sales Manager
London & South East England

greg.lawson@ivprodukt.co.uk

Velg kontor for å vise kontaktinformasjon for ditt sted.

Tsjekkia

KEBEK s.r.o

Pražská 5382
430 01 Chomutov
CZECH REPUBLIC

info@kebek.cz

http://www.kebek.eu

Tyskland

IV Produkt GmbH
Werkstraße 11
24983 Handewitt
DEUTSCHLAND
info@ivprodukt.de

Gönna Neumeier

Distrikt: Nord

gonna.neumeier@ivprodukt.de

Mike Henschel

Distrikt: Nordvest

mike.henschel@ivprodukt.de

Anna Menke

Distrikt: Vest

anna.menke@ivprodukt.de

Stefan Terwage

Distrikt: Baden-Württemberg

stefan.terwage@ivprodukt.de

Vasili Nedic

Distrikt: Baden-Württemberg

vasili.nedic@ivprodukt.de

Jens Musigk-Thum

Distrikt: Berlin, Brandenburg

jens.musigk-thum@ivprodukt.de

Nick Liedloff

Distrikt: Baden-Württemberg

nick.liedloff@ivprodukt.de

Torsten Pfeiffer

Distrikt: Baden-Württemberg

torsten.pfeiffer@ivprodukt.de

Richard Gaiselmann

Distrikt: Baden-Württemberg

richard.gaiselmann@ivprodukt.de

Salgskontor Kramfors/Piteå

Viktoriagatan 18 A
872 35 KRAMFORS
0612–102 40
Furunäsvägen 105
941 52 PITEÅ
0911–176 80

Salgskontor Norrköping

Gråbergsgatan 35B
603 56 NORRKÖPING
011–10 21 00

Salgskontor Stockholm

Smedjegatan 6, 4tr
131 54 NACKA
+46 8–743 66 50
stockholm@ivprodukt.se
Kaptensgatan 6
749 35 ENKÖPING
+46 8–743 66 50
stockholm@ivprodukt.se

Salgskontor Örebro

Gamla vägen 14
702 27 ÖREBRO
+46 19–56 06 90

Service

For at vi skal kunne hjelpe deg på best mulig måte, er det fint hvis du har ordrenummer og produksjonsdato for hånden før du kontakter oss.

Du finner denne informasjonen på aggregatets modellskilt eller nederst til høyre på koblingsskjemaet.

Åpningstider: mandag til fredag 08:00–16:30
Lunsj, mandag til fredag 12:00–13:00

 

Service/Support Norge

+47 95 20 30 40

 

Marius Clausen Alheim

Service/Support Norge

+47 41 67 83 54
marius.alheim [at] ivprodukt.no

 

Fredrik Moen

Service/Support Norge

+47 90 99 11 20
fredrik.moen [at] ivprodukt.no

 

 

 

Patrik Johansson

+46 (0)470–75 89 01
patrik.johansson [at] ivprodukt.se

 

Automatikksupport

For at vi skal kunne hjelpe deg på best mulig måte, er det fint hvis du har ordrenummer og produksjonsdato for hånden før du kontakter oss.
Du finner denne informasjonen på aggregatets modellskilt eller nederst til høyre på koblingsskjemaet.

 

Åpningstider: mandag til fredag 08.00–16.30.
Lunsj, mandag til fredag 12.00–13.00

Automatikksupport

 +47 48 04 64 69
 +46 470 - 75 89 00
styr [at] ivprodukt.se

 

Robert Skoog

Produktsjef styrings- og reguleringsteknologi

+46 470-75 89 76
robert.skoog [at] ivprodukt.se

 

Reservedeler

For at vi skal kunne hjelpe deg på best mulig måte, er det fint hvis du har ordrenummer og produksjonsdato for hånden før du kontakter oss.

Du finner denne informasjonen på aggregatets modellskilt eller nederst til høyre på koblingsskjemaet.

 

Åpningstider: mandag til fredag 08.00–16.30.
Lunsj: mandag til fredag 12.00–13.00

Reservedelsalg

reservedeler [at] ivprodukt.no

+46 470-75 86 00

 

Transport og levering

For at vi skal kunne hjelpe deg på best mulig måte, er det fint hvis du har ordrenummer og produksjonsdato for hånden før du kontakter oss. Du finner denne informasjonen på aggregatets modellskilt eller nederst til høyre på koblingsskjemaet.

Jonas Westerlund

Levereringskoordinator
+46 470-75 88 65
jonas.westerlund [at] ivprodukt.se

Annica Krüger

Levereringskoordinator
+46 470-75 89 26
annica.kruger [at] ivprodukt.se

AVGÅENDE GODS
Slöjdgatan 8
352 46 VÄXJÖ
SVERIGE

GPS-koordinater:
WGS84
56°53'20.9"N 14°46'29.1"E
WGS84 DDM
56°53.349'N 14°46.485'E
WGS84 decimal (lat, lon)    
56.889151, 14.774755
RT90
6307412, 1437191
SWEREF99 TM
6305069, 486276

ANKOMMENDE GODS
Hjalmar Petris väg 45
352 46 VÄXJÖ
SVERIGE

GPS-koordinater:
WGS84
56°53'31.8"N 14°46'21.0"E
WGS84 decimal (lat, lon)
56.892162, 14.772509
 
 
 
 
 
 

Kontakt, innkjøpsavdeling

Jörgen Gustavsson

Innkjøpsansvarlig
+46 470-75 88 05
+46 70-279 60 28
jorgen.gustavsson [at] ivprodukt.se

Leverandørfakturaer

Vi foretrekker faktura på e-post til:
faktura [at] ivprodukt.no

Fakturaen sendes som PDF-vedlegg. Hver innkjøpsordre må faktureres separat.

Legg merke til at vi ikke kan håndtere samlefakturaer. Send én faktura per e-post. Fakturaene skal ha følgende adresse:

IV Produkt AS
c/o IV Produkt AB
Box 3103
350 43 Växjö
SVERIGE

Ved eventuelle spørsmål kan du kontakte Økonomiavdelingen på telefon +46 470-75 89 91.

 

Salgsledelse

Ta gjerne kontakt ved forespørsel om samarbeid, jobb og lignende.
hvis du lurer på hvilke produkter som passer for dine behov.

Björn Fredriksson

SVP Sales & Marketing Sweden


IV Produkt AB
Box 3103
Sjöuddevägen 7
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN

+46 470–75 88 44
+46 70–692 88 44
bjorn.fredriksson [at] ivprodukt.se

Magnus Lind

SVP Sales & Marketing Europe


IV Produkt AB
Box 3103
Sjöuddevägen 7
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN

+46 470–75 89 62
+46 70–558 73 31
magnus.lind [at] ivprodukt.se

Manuel Swärd

Export Director West Europe


IV Produkt AB
Box 3103
Sjöuddevägen 7
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN

+46 470–75 88 87
+46 733–70 74 40
manuel.sward [at] ivprodukt.se

Alexander Scharpf

Sales Director Central Europe


IV Produkt AB
Box 3103
Sjöuddevägen 7
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN

+46 470–75 88 00
+46 72–325 93 15
alexander.scharpf [at] ivprodukt.se

Bernd Hake

Sales Director


IV Produkt AB
Box 3103
Sjöuddevägen 7
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN


+46 470–75 89 45
bernd.hake [at] ivprodukt.se

Følg oss: