You are here

Kontakt oss

Hovedkontor og produksjon

Besøksadresse:
IV Produkt AB
Sjöuddevägen 7
352 46 VÄXJÖ
SWEDEN
Finn oss
 

Postadresse:
IV Produkt AB
Box 3103
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN
 

+46 470 – 75 88 00

Åpningstider

mandag til fredag 08:00 – 16:30
Lunsj, mandag til fredag 12:00 – 13:00

 

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Den boksen nedenfor brukes for å hindre spam og sørge for at du er et menneske.

Belgia

AirX bvba

Klein Dalenstraat 45D
3020 Heren
BELGIUM

dirk@airx.be

https://www.airx.be

Danmark

IV Produkt Partner i Danmark

Peter Søgren

Director

Distrikt: Århus

Søgren APS
Sejrs allé 2
8240 Risskov
DENMARK

peter@ivprodukt.dk

Jes Brandt Reinhard

Sales and Technical Manager

Distrikt: Danmark

Søgren APS
Sejrs Allé 2
8240 Risskov
DENMARK

jes@ivprodukt.dk

Estland

LCC Produkt OÜ

Vabriku 33a-4
10411 Tallinn
ESTONIA

info@lccprodukt.ee

http://www.lccprodukt.ee

Finland

Intervent Oy

Rieväkatu 4 LT 1
33540 Tampere
FINLAND

info@intervent.fi

http://www.intervent.fi

Irland & Nord-Irland

Associate Engineering Systems Ltd.

27a Drumlough Road
Hillsborough BT26 6PX
NORTHERN IRELAND

info@soc8.co.uk

http://www.soc8.co.uk

Island

Isloft ehf

Bíldshöfði 12
110 Reykjavík
ICELAND

isloft@isloft.is

http:// www.isloft.is

Lativa

K-Tehnologijas Ltd.

21 Biekensalas Str office B207
Riga LV-1004
LATVIA

+371 67 600 211

marina.melnikova@k-teh.com

http://www.k-teh.com

Nederland

Air Tech Systems bv

Vanadiumweg 11e
3 812 PX Amersfoort
NETHERLANDS

info@airtechsystems.nl

http://www.airtechsystems.nl

Norge

IV Produkt AS
Gneisveien 8
2020 Skedsmokorset
NORGE

 

Marius Clausen Alheim

Service/Support Norge

+47 95 20 30 40
marius.alheim@ivprodukt.no

 

Fredrik Moen

Service/Support Norge

+47 95 20 30 40
fredrik.moen@ivprodukt.no

 

 

Lars Lerdalen

Salgssjef Norge

Distrikt: Oslo, Viken og Innlandet

lars.lerdalen@ivprodukt.no

Arild Ski Nilsen

Distrikt: Midt/Nord

arild.nilsen@ivprodukt.no

Håvard Saxi Strøm

Distrikt: Viken, Vestfold, Telemark og Agder

havard.strom@ivprodukt.no

Arild Moe

Distrikt: Vestland

arild.moe@ivprodukt.no

Torgrim Tellefsen

Distrikt: Midt/Nord

torgrim.tellefsen@ivprodukt.no

Marius Ilseng

Distrikt: Oslo, Viken og Innlandet

marius.ilseng@ivprodukt.no

Hans Petter Solberg

Distrikt: Oslo, Viken og Innlandet

hans.solberg@ivprodukt.no

Gunnar Meling

Distrikt: Rogaland

gunnar.meling@ivprodukt.no

Polen

Ena Went sp. z o.o

ul. Chwaszczynska 9 PL–81
571 Gdynia
POLAND

enawent@enawent.pl

http://www.enawent.pl

Storbritannia

IV Produkt Ltd
Sweden House, 4th Floor
5 Upper Montagu Street
London W1H 2AG
GREAT BRITAIN

+44 20 7258 5152

Darren Fereday

Area Sales Manager

darren.fereday@ivprodukt.co.uk

Peter Wilson

Area Sales Manager

peter.wilson@ivprodukt.co.uk

James Stafford

Area Sales Manager

james.stafford@ivprodukt.co.uk

Ricki Horsington

Area Sales Manager

ricki.horsington@ivprodukt.co.uk

Velg kontor for å vise kontaktinformasjon for ditt sted.

Tsjekkia

KEBEK s.r.o

Pražská 5382
430 01 Chomutov
CZECH REPUBLIC

info@kebek.cz

http://www.kebek.eu

Tyskland

IV Produkt GmbH
Werkstraße 11
24983 Handewitt
DEUTSCHLAND
info@ivprodukt.de

Gönna Neumeier

Distrikt: Nord

gonna.neumeier@ivprodukt.de

Anna Menke

Distrikt: Vest

anna.menke@ivprodukt.de

Patrick Winkelsdorf

Distrikt: Berlin, Brandenburg

patrick.winkelsdorf@ivprodukt.de

Mike Henschel

Distrikt: Nordvest

mike.henschel@ivprodukt.de

Jens Musigk-Thum

Distrikt: Berlin, Brandenburg

jens.musigk-thum@ivprodukt.de

Torsten Pfeiffer

Distrikt: Baden-Württemberg

torsten.pfeiffer@ivprodukt.de

Uwe Löhler

Distrikt: Baden-Württemberg

uwe.loehler@ivprodukt.de

Salgskontor Kramfors/Piteå

Viktoriagatan 18 A
872 35 KRAMFORS
0612–102 40
Furunäsvägen 105
941 52 PITEÅ
0911–176 80

Salgskontor Malmö

Kantyxegatan 25E
213 76 MALMÖ
040–29 29 98

Salgskontor Norrköping

Gråbergsgatan 35B
603 56 NORRKÖPING
011–10 21 00

Salgskontor Stockholm

Smedjegatan 6, 4tr
131 54 NACKA
+46 8–743 66 50
stockholm@ivprodukt.se
Kaptensgatan 6
749 35 ENKÖPING
+46 8–743 66 50
stockholm@ivprodukt.se

Salgskontor Örebro

Gamla vägen 14
702 27 ÖREBRO
+46 19–56 06 90

Service

For at vi skal kunne hjelpe deg på best mulig måte, er det fint hvis du har ordrenummer og produksjonsdato for hånden før du kontakter oss.

Du finner denne informasjonen på aggregatets modellskilt eller nederst til høyre på koblingsskjemaet.

Åpningstider: mandag til fredag 08.00 16.30
Lunsj, mandag til fredag 12.00 – 13.00

 

Service/Support Norge

Marius Clausen Alheim

+47 95 20 30 40
marius.alheim [at] ivprodukt.no

 

Service/Support Norge

Fredrik Moen

+47 95 20 30 40
fredrik.moen [at] ivprodukt.no

 

Mattias Kjellsson

Servicemarkedssjef

+46 470-75 88 07
mattias.kjellsson [at] ivprodukt.se

Automatikksupport

For at vi skal kunne hjelpe deg på best mulig måte, er det fint hvis du har ordrenummer og produksjonsdato for hånden før du kontakter oss.
Du finner denne informasjonen på aggregatets modellskilt eller nederst til høyre på koblingsskjemaet.

 

Åpningstider: mandag til fredag 08.00–16.30.
Lunsj, mandag til fredag 12.00–13.00

Automatikksupport

 +47 48 04 64 69
 +46 470 - 75 89 00
styr [at] ivprodukt.se

 

Magnus Lo

Produktsjef styrings- og reguleringsteknologi

+46 470-75 88 16
magnus.lo [at] ivprodukt.se

 

Reservedeler

For at vi skal kunne hjelpe deg på best mulig måte, er det fint hvis du har ordrenummer og produksjonsdato for hånden før du kontakter oss.

Du finner denne informasjonen på aggregatets modellskilt eller nederst til høyre på koblingsskjemaet.

 

Åpningstider: mandag til fredag 08.00–16.30.
Lunsj: mandag til fredag 12.00–13.00

Reservedelsalg

reservedeler [at] ivprodukt.no

Fredrik Johansson

+46 470-75 88 64

Patrik Royson

+46 470-75 88 43

 

Transport og levering

For at vi skal kunne hjelpe deg på best mulig måte, er det fint hvis du har ordrenummer og produksjonsdato for hånden før du kontakter oss. Du finner denne informasjonen på aggregatets modellskilt eller nederst til høyre på koblingsskjemaet.

Jonas Westerlund

Levereringskoordinator
+46 470-75 88 65
jonas.westerlund [at] ivprodukt.se

Annica Krüger

Levereringskoordinator
+46 470-75 89 26
annica.kruger [at] ivprodukt.se

AVGÅENDE GODS
Slöjdgatan 8
352 46 VÄXJÖ
SVERIGE

GPS-koordinater:
WGS84
56°53'20.9"N 14°46'29.1"E
WGS84 DDM
56°53.349'N 14°46.485'E
WGS84 decimal (lat, lon)    
56.889151, 14.774755
RT90
6307412, 1437191
SWEREF99 TM
6305069, 486276

ANKOMMENDE GODS
Hjalmar Petris väg 45
352 46 VÄXJÖ
SVERIGE

GPS-koordinater:
WGS84
56°53'31.8"N 14°46'21.0"E
WGS84 decimal (lat, lon)
56.892162, 14.772509
 
 
 
 
 
 

Kontakt, innkjøpsavdeling

Jörgen Gustavsson

Innkjøpsansvarlig
+46 470-75 88 05
+46 70-279 60 28
jorgen.gustavsson [at] ivprodukt.se

Leverandørfakturaer

Vi foretrekker faktura på e-post til:
faktura [at] ivprodukt.no

Fakturaen sendes som PDF-vedlegg. Hver innkjøpsordre må faktureres separat.

Legg merke til at vi ikke kan håndtere samlefakturaer. Send én faktura per e-post. Fakturaene skal ha følgende adresse:

IV Produkt AS
c/o IV Produkt AB
Box 3103
350 43 Växjö
SVERIGE

Ved eventuelle spørsmål kan du kontakte Økonomiavdelingen på telefon +46 470-75 89 91.

 

Salgsledelse

Ta gjerne kontakt ved forespørsel om samarbeid, jobb og lignende.
hvis du lurer på hvilke produkter som passer for dine behov.

Björn Fredriksson

SVP Sales & Marketing Sweden


IV Produkt AB
Box 3103
Sjöuddevägen 7
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN

+46 470–75 88 44
+46 70–692 88 44
bjorn.fredriksson [at] ivprodukt.se

Magnus Lind

SVP Sales & Marketing Europe


IV Produkt AB
Box 3103
Sjöuddevägen 7
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN

+46 470–75 89 62
+46 70–558 73 31
magnus.lind [at] ivprodukt.se

Manuel Swärd

Export Director West Europe


IV Produkt AB
Box 3103
Sjöuddevägen 7
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN

+46 470–75 88 87
+46 733–70 74 40
manuel.sward [at] ivprodukt.se

Alexander Scharpf

Sales Director Central Europe


IV Produkt AB
Box 3103
Sjöuddevägen 7
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN

+46 470–75 88 00
+46 72–325 93 15
alexander.scharpf [at] ivprodukt.se

Bernd Hake

Sales Director


IV Produkt AB
Box 3103
Sjöuddevägen 7
350 43 VÄXJÖ
SWEDEN


+46 470–75 89 45
bernd.hake [at] ivprodukt.se

Følg oss: